sk
en

Klienti

Poskytujeme služby spojené so získavaním peňazí.

Nakupujeme NPL portfóliá. Integrujeme IT produkty a novú generáciu riešení.

Obnovujeme bonitu dlžníkov.

Prečítajte si viac

Modely spolupráce

Inkasné služby

Bežný model spolupráce: fungujeme ako outsourcingová agentúra vykonávajúca služby spojené s  inkasovaním NPL portfólia za poplatok. Dostanete viac peňazí rýchlejšie ako v  akomkoľvek inom scenári rozmiestnenia portfólia.

Prečítajte si viac
Inkasné služby

Postúpenie pohľadávky

My zariadime nákup NPL portfólia za vás. Vy dostanete peniaze po podpísaní zmluvy. My vyriešime váš problém s  dlžníkmi za jeden deň, odpísaním vášho zadlženia a  vyrovnaním vášho salda.

Prečítajte si viac
Postúpenie pohľadávky

Prečo si vybrať nás?

01

Efektívnosť

Sme absolútnym lídrom v  efektívnosti inkasovania vo väčšine krajín kde pôsobíme.

Stabilita našich vysoko efektívnych ukazovateľov je kľúčom k nášmu úspechu. Vieme ako dosiahnuť naše ciele s výsledkom, ktorý výrazne presahuje vaše očakávania, ktoré ste doposiaľ videli na trhu.

02

Dobrá povesť - Renomé

Otvárame nové trhy, spolupracujeme s  najväčšími krajinami na svete, pomáhame miliónom ľudí vyriešiť ich finančné problémy a realizovať najdôležitejšie finančné ciele našich partnerov. Už dlhú dobu sme úspešní a  vynakladáme všetko naše úsilie na dosiahnutie najlepších možných riešení v  každom kroku. Keď s nami začnete spolupracovať, zostanete s nami mnoho ďalších rokov.

03

Časová os

Našim cieľom nie je zaistenie jedinečnej časovej osi pre náš projekt, je to našim nástrojom. Všetky naše obchodné procesy sú navrhnuté tak, aby zaistili čo najväčšiu efektivitu našich projektov za čo najkratšiu dobu. Uvedomujeme si dôležitosť času pre našich klientov. Sme pripravení prekvapiť ich novými rekordmi v čase vyrovnania dlhu.

04

Tím

Jeden projekt – jeden tím. To je naša kľúčová zásada. Využívame prístup prispôsobený každému zákazníkovi a pre každého klienta určíme špeciálny tím manažérov a operátorov call centra. Tento prístup nám umožňuje implementovať aj tie najnáročnejšie projekty a  zaručiť vyšší zisk každému klientovi bez ohľadu na to, aký náročný bude projekt.

05

Geografická výhoda

Búrame hranice, otvárame nové krajiny a  regióny; ste tam, kde má náš biznis najväčšiu prioritu pre klientov, investorov a  bežných ľudí. Pôsobíme v  najperspektívnejších trhoch na svete, poskytujeme najlepšie globálne technológie a  najvyššiu kvalitu služieb.

Naše princípy

Čo môžeme urobiť, aby sme prekonali aj tie najodvážnejšie očakávania našich klientov? Ako byť na čele trhu, udržať si vedúcu pozíciu a  zostať stále úspešný? Vyvinuli sme tri jednoduché princípy.

01

Zameranie sa na reputáciu klienta

Vieme čo urobiť, aby dlžník nielen vyriešil svoj problém, ale aby sa stal znovu klientom – bez sťažností, s vierou pre úspech a  dôverou v naše schopnosti.

02

PRÍSTUP NA MIERU

Jeden projekt – jeden tím. To je kľúč k úspechu všetkých našich projektov. Je to jednotný prístup k vzťahom s našimi klientmi na akejkoľvek úrovni, v akejkoľvek krajine na svete.

03

Efektívnosť

Nevieme pracovať neefektívne. Efektívnosť je kľúčovou výhodou na trhu, ktorá umožňuje našej firme, našim klientom a investorom rásť a byť pred ich konkurenciou.

Naši klienti

union
pohotovost’
Postova banka
swan
slovakia energy
Mediatel
SPP
slovenska sporitelna
unica
stredoslovenská energetika
NN
O2
Ukáž viac

M.B.A. Consulting SK používame cookies, aby sme vedeli vyriešiť vaše požiadavky. V prípade nesúhlasu, opustite prosím stránku.

//chat script // end chat script