sk
en

Výhody

Investície do  NPL portfólií najväčších medzinárodných bánk a finančných spoločností v  najperspektívnejšom finančnom trhu.

Za desiatky rokov sme urobili stovky chýb a  prekonali všetky rekordy, aké si viete predstaviť. Teraz sme radi, že máme možnosť  ponúknuť našim partnerom jedinečné príležitosti investícií do  NPL portfólií.

Prečo si vybrať nás?

01

Efektívnosť

M.B.A. Consulting SK je lídrom v  efektívnom spravovaní investícií NPL portfólia. Vieme kde a  ako zarábať viac peňazí aj tam, kde ostatní vidia iba prekážky.

02

Časová os

Ak peniaze nepracujú rýchlo, pracujú slabo. Viac a  rýchlejšie než ostatní – to je našou hlavnou zásadou pri práci s  investormi.

03

Záruka

Tím profesionálov, ktorí už rozbehli tisíce veľmi úspešných celosvetových obchodných projektov, je našou pýchou a  zárukou úspešnosti na  našich spoločných projektoch.

04

Skúsenosti

Viac ako 28 rokov úspešných operácií, stovky vďačných klientov, desiatky jedinečných obchodných prípadov a  milióny vyriešených problémov bežných ľudí po celom svete. Tvoríme príbeh úspechu pre každého obchodného partnera.

05

Transparentnosť

Znalosť zákonov krajín, v  ktorých pôsobíme. Vypracovanie každého projektu v súlade s platnými právnymi normami a detailných správy o  všetkých obchodných procesoch.

06

Spoľahlivosť

Tímová práca je základom. Získavame a školíme tých najlepších profesionálov. Každý zamestnanec M.B.A. Consulting SK je expertom vo svojom odbore. Urobili sme stovky chýb a  teraz už poznáme správne riešenia.

07

IRR

Máme pre vás najlepšiu správu. Pri práci s  lídrom na trhu máte tie najlepšie podmienky spolupráce. My vieme ako zarobiť peniaze a  vážime si dôveru, ktorú naši partneri do nás vkladajú.

Naši klienti

union
pohotovost’
Postova banka
swan
slovakia energy
Mediatel
SPP
slovenska sporitelna
unica
stredoslovenská energetika
NN
O2
Ukáž viac

M.B.A. Consulting SK používame cookies, aby sme vedeli vyriešiť vaše požiadavky. V prípade nesúhlasu, opustite prosím stránku.

//chat script // end chat script